O nas – tektoora.com

JAKOŚĆ

SZYBKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

2222
rok powstania

Właścicielem marki Tektoora jest firma Centrum Produkcji Reklamowej S.A. z Wrocławia – od ponad 15 lat niekwestionowany lider produkcji materiałów reklamowych na Dolnym Śląsku. Od lat CPR współpracuje m.in. z siecią sklepów Stokrotka, TESCO, CCC, Black Red White i wiele innych, projektując i wykonując nieszablonowe i wyjątkowe materiały reklamowe na indywidualne zamówienie.

Spółka powstała w 2005 roku, wyodrębniona jako część produkcyjna grupy marketingowej CzART.

logoCPR_v14

Zadaniem Tektoory jest tworzenie nowoczesnych, lekkich i oryginalnych materiałów reklamowych oraz produkcja indywidualnych form przestrzennych z surowców takich jak tektura, korek, PCV, plexiglas, płyty kompozytowe, filc, drewno, sklejka oraz wiele innych. Mamy możliwość cięcia, bigowania, perforowania oraz wykrawania zarówno cyfrowego jak i za pomocą wykrojnika.

Specjalizujemy się w merchandisingu, systemach identyfikacji wizualnej (SIW) oraz druku cyfrowym. 
Nasza oferta jest kompleksowa- od koncepcji, przez produkcję do instalacji.

Jeżeli chcesz się wyróżnić w tłumie szablonowych rozwiązań weź pod uwagę, że Tektoora jest dobra na wszystko!

Wykorzystując materiały takie jak tektura, korek, plexi, dibond, drewno i wiele innych, oferujemy wszechstronne rozwiązania produktowe z wielu obszarów:
– produkty SIGN&DISPLAY
– opakowania dekoracyjne i standardowe
– meble i dekoracje wnętrz
– scenografie teatralne oraz wystawy i stoiska targowe

Dysponujemy zapleczem technologicznym umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zleceń z zakresu szeroko pojętej produkcji reklamowej. Stawiamy na jakość oraz szybkość realizacji. Wykorzystując zdobyte doświadczenie i możliwości, realizujemy zlecenia z pełnym zaangażowaniem, gwarantując najwyższą jakość i kompleksowość naszych usług.


Dlaczego TEKTOORA?

Nasi Klienci powtarzają, że jesteśmy świetnie przygotowani. Stale inwestujemy w rozwój firmy i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Obserwujemy rynek, wyciągamy wnioski, dlatego rozwijamy się szybciej niż konkurencja. Jesteśmy mobilni i elastyczni. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i rynku.

Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.

EKOLOGICZNIE

LEKKO

ORGINALNIE

EKONOMICZNIE